2007 yılında TAB Gıda Markalarının pazarlama faaliyetlerini yürütme amaçlı kurulan Reklam Üssü, pazarlama, halkla ilişkiler, CRM danışmanlığı ve prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra, dijital medya çözümleri de üreten bir reklam ajansı olarak faaliyet göstermektedir.

Reklam Üssü, genç ve dinamik ekibi ile kurumsal iletişim hizmetlerinde yakaladığı yüksek çizgiyi, mobil trendler, sosyal medya ve farklı mecralara da taşıyarak 360 derece pazarlama bakış açısı ile müşterileri için geliştirdiği projeleri yükselen trendlerle entegre şekilde yürütmektedir.

Misyon

Reklam Üssü, müşteri odaklı, etik değerler çerçevesinde fayda sağlamak amacıyla hizmet vermekte; gerçekleştirmiş olduğu etkinlik ve organizasyonlar ile reklamcılık sektöründe bilindik ve saygın bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Reklam Üssü, dijital ve geleneksel pazarlama stratejilerinin yanı sıra tasarım ve uygulama süreçlerine de hakim olarak mevcut müşterilerini yönlendirmektedir. Dinamik kadrosuyla deneyimlerini ve kreatif yaklaşımını müşterileri için yarattığı kampanyalarda titizlikle göstermektedir. Düzenlenen organizasyon ve etkinliklerde genç çizgilerle ilerleyerek yenilikçi bakış açılarını yakalamakta, kurulduğu günden itibaren kalite çizgisini standart hizmetlerin üzerinde tutmaktadır.